جستجو

بیانیه مجمع بسیجیان استان همدان درباره شهادت دکتر محسن فخری زاده

11 آذر, 1399 - 10:18

بار دیگر دست جنایت کار دشمن یکی از دانشمندان صنعت دفاعی کشور را هدف قرار داد و به شهادت رساند. مجمع بسیجیان استان همدان ضمن محکوم نمودن این حادثه تروریستی، و عرض  تبریک و تسلیتِ شهادت  استاد محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نو آوری وزارت دفاع به محضر رهبر انقلاب و ملت بزرگ ایران و خانواده ی محترم شهید، از مسولان دفاعی کشور مطالبه ی انتقام و مجازاتِ سختِ عاملان و مسببان این حادثه ی تروریستی را دارد.
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: «در میدان های سیاسی، اقتصادی و فضای مجازی آرایش دشمن، آرایش جنگی است ملت و مسئولان با وحدت کلمه خود را آماده کنند و وارد میدان شوند. لذا مجمع بسیجیان استان مطالبات خود را اعلام می دارد»:
1- در حوزه ی مسائل سیاسی دیروز کلیپی از سخنان رئیس سازمان محیط زیست کشور منتشر شد که طی آن آقای عیسی کلانتری به  امام خمینی (ره) اهانت نموده است. ضمن محکوم نمودن این اقدام، از دستگاه قضایی درخواست پیگرد قانونی و قضایی را دارد.
2- همچنین در طول دو هفته ی اخیر برخی از مسولان و جریانات سیاسی بر طبل مذاکره با دشمن می کوبند.  از آنجا که رهبر انقلاب بارها و بارها مذاکره با دشمن را نهی فرموده اند، لذا با توجه به روشن شدن ماهیت پلید دشمن در حادثه ترور شهید محسن فخری زاده، و به تاسی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، هر گونه سازش و مذاکره با آمریکای جنایت کار را مردود می دانیم. و ازمسولان می خواهیم فرمان رهبر انقلاب را در این رابطه اجرایی نمایند.
3- با توجه به گستاخی دشمن در ترور دانشمندان کشور، و از آنجا که این گونه ترورها ریشه در جاسوسی های آژانس انرژی اتمی دارد، در خواست دارد ضمن اخراج موقت بازرسان آژانس، برای مدتی هر گونه بازرسی از مراکز هسته ای تعلیق گردد.
4- یکی دیگر از مشکلات اساسی جامعه مساله اقتصاد و معیشت مردم است. رهبر انقلاب در بیانات اخیرشان فرمودند: «حل مشکلات اقتصادی نیازمند همت و شجاعت است». لذا از مسولان کشوری و استانی می خواهیم با پرداختن به شاخص های اقتصاد درون زا و کنترل همه جانبه ی گلوگاه های اقتصادی استان، اقدامی انجام دهند تا به قول رهبر معظم انقلاب «آثار مثبتی در اقتصاد کشور و زندگی مردم پدید آورد».
5- در موضوع تهدیدات فضای مجازی، دشمن با تمام توان خود عملیات روانی گسترده ای را علیه ارزشهای اسلام ناب، فقه شیعه و آرمان های انقلاب اسلامی طراحی و اجرا نموده است. از سویی دیگر سازماندهی شبکه های ضدانقلاب در این فضا در حال انجام است که برنامه های شورش و براندازی را در دستور کار دارند. لذا از کلیه مسولان ذیربط مطالبه دارد برای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب هر چه زودتر شبکه ملی اطلاعات را راه اندازی نموده و بلادرنگ سامانه های پیام رسان خارجی را از فضای مجازی کشور حذف نمایند.
 
مجمع عالی بسیجیان استان همدان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.