جستجو

رئیس کارگروه مدیریت و حکمرانی مجمع بسیج استان؛ تشکیل ستاد مبارزه با گرانی مسکن در استان همدان

15 ژوئن, 2020 - 11:41
همانگونه که ستاد مقابله با کرونا داریم باید ستاد مبارزه با گرانی مسکن داشته باشیم چراکه در این زمینه مشکل اساسی داریم و مردم درگیر هستند و این امر تاثیرگذار است.
مسکن

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج؛ رضا فریدونی رئیس کارگروه مدیریت و حکمرانی مجمع بسیج استان همدان گفت: همانگونه که ستاد مقابله با کرونا داریم باید ستاد مبارزه با گرانی مسکن داشته باشیم چراکه در این زمینه مشکل اساسی داریم و مردم درگیر هستند و این امر تاثیرگذار ا

 فریدونی در مجمع بسیج استان همدان با بیان اینکه در کل کشور درگیر گرانی مسکن هستیم، اظهار داشت: شتاب این گرانی در همه جا یکی نیست.

وی افزود: همانگونه که ستاد مقابله با کرونا داریم باید ستاد مبارزه با گرانی مسکن داشته باشیم چراکه در این زمینه مشکل اساسی داریم و مردم درگیر هستند و این امر تاثیرگذار است.

رئیس کارگروه مدیریت و حکمرانی مجمع بسیج استان همدان علت گرانی مسکن را نبود زمین عنوان کرد و گفت: عدم همخوانی عرضه و تقاضا باعث گرانی مسکن می‌شود.

وی با بیان اینکه در استان همدان از سال ۸۶ تاکنون تعداد ۲۸ مسکن مهر در استان تحویل متقاضی شده است که جوابگوی تقاضا نیست، ادامه داد: از علل دیگر گرانی مسکن ورود دلال‌ها و عدم نظارت مسئولین بر روی مشاورین املاک، افزایش روزانه مصالح ساختمانی و دستمزد عوامل است که از سال ۹۶ تاکنون مصالح ساختمانی از ۲ تا ۱۰ برابر افزایش یافته است.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA