جستجو

ضرورت اصلاح ریشه‌ای صنعت خودرو ؛ بنابر تاکیدات مقام معظم رهبری

18 خرداد, 1399 - 17:24
برنامه «بی قاب، بی نقاب» کاری مشترک از مرکز ماهر بسیج و رادیو گفت و گو ،باحضور محمد یگانه ولستان(کارشناس صنعت خودرو)، محمد اسدیان(دبیرخودرو مرکزماهر)و میلادبیگی(عضواندیشکده تحقیقاتی دانشکده امیرکبیر) به بررسی موضوع ضرورت اصلاح ریشه ای صنعت خودرو می پردازد
صنعت خودروسازی

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج؛ رسانه بعنوان چشمان تیزبین جامعه و رکن چهارم دموکراسی نقش مهمی در نظارت و آگاهی بخشی دارد، لذا برنامه «بی قاب، بی نقاب» با همکاری مرکز ماهر بسیج و رادیو گفت و گو با هدف نقش‌آفرینی فعال و روشنفکرانه جهت شفاف سازی چالش‌ها و مباحث گوناگون حوزه های سیاسی، اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی مانند فساد، رانت، مشکلات فرهنگی، نفوذ و تهاجم فرهنگی از رادیو گفت و گو پخش می شود.

این برنامه با مشارکت پژوهشگران و مسئولان پژوهشگاه‌ها و اندیشکدههای مختلف طراحی شده است و قرار است با سه شعار «صریح – مستند و منتقدانه» به بررسی حوزه های گوناگون بپردازد. امید که با گذر از محافظه‌کاری و رسیدن به صراحت رسانه‌ای گامی در جهت پیشگیری چالش‌های حوزه‌های گوناگون برداریم.

برنامه «بی قاب، بی نقاب» با رویکرد شفاف سازی؛ مباحث سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روز جامعه را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد. با توجه به اینکه شفافیت در حوزه های مختلف یکی از مباحث و مطالبات اصلی مردم است، در این برنامه سوالات و مطالبات مردمی در عین بی طرفی، توازن و انصاف به صورت شفاف بیان و پاسخی درخور و شایسته برای مردم از مسئولان دریافت می شود.

در راستای سلسله برنامه های «بی قاب، بی نقاب» اینبار با حضور محمد یگانه ولستان(کارشناس صنعت خودرو)، محمد اسدیان(دبیرخودرو مرکزماهر) و میلادبیگی(عضواندیشکده تحقیقاتی دانشکده امیرکبیر) به بررسی موضوع ضرورت اصلاح ریشه ای صنعت خودرو بنابر تاکیدات مقام معظم رهبری می پردازیم.

برنامه «بی قاب، بی نقاب» روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو گفت و گو تقدیم مخاطبان فهیم این شبکه رادیویی می شود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.