جستجو

ملاقات اعضای هیات رئیسه مجمع عالی بسیج استان قم با خانواده یکی از جانباختگان حادثه هواپیمای اکراینی

5 بهمن, 1398 - 18:17

اعضای هیئت رئیسه مجمع عالی بسیچ استان قم روز چهارشنبه مورخ 98/11/2 با سرکار خانم ملایی رئیس گروه زن و خانواده مجمع عالی بسیج استان قم که دختر و داماد خود را در سانحه هواپیمای اکراین از دست داده بودند ملاقات کردند.

در این دیدار حجت السلام خواجوی رئیس مجمع ضمن عرض تسلیت به این خانواده برای بازماندگان طلب صبر و برای  شهید حسنی سعدی و شهیده صالحه غفران و رحمت الهی طلب کردند.

حجه السلام خواجوی همچنین از موضع گیری سرکار خانم ملایی در مقابل نظرات و اظهارات برخی افراد سودجو که این اتفاقات را فرصتی برای حمله به نظام و ولایت فقیه  میدانند تقدیر و تشکر کردند و خانواده های ایشان را منشاء خیر وبرکت برای جامعه دانستند.

در ادامه سرکار خانم ملایی ضمن تشکر از حضور تمامی کسانی که در مراسمات این عزیزان شرکت کردند و با خانواده ایشان ابراز همدردی کردند اعم از اقشار مختلف و نهادهای انقلابی استان قم و خارج استان قم تقدیرو تشکر کردند.

ایشان ضمن حمایت قاطع و صریح از جایگاه ولایت فقیه و شخص مقام معظم رهبری و سپاه پاسداران درخواست هایی نیز مطرح کردند:1- کسانی که در جایگاه ها و منصب های مختلف در خصوص این اتفاق اظهار نطر می کنند تا روشن شدن علت واقعی حادثه از این کار خودداری کنند.2- نهادهای مربوطه سریع تر علل و عوامل حادثه را مشخص کنند تا هرچه سریعتر این موضوع ختم به خیر گردد.3- کسانی که در جلسات  و مناست های مختلف یا در فضای مجازی  و در منصب های سازمانی و غیر سازمانی از جانب این خانواده ها موضع گیری می کنند از این کار اجتناب کنند و درحرارت این آتش ندمند.

ایشان در سخنان خود به ویژگی بارز این دوشهید که همان ثبات قدم در خط ولایت حتی در خارج از کشور و مداومت بر انجام واجبات بخصوص نماز اول وقت و خواندن نماز شب و درخواست شهادت از خداوند متعال نیز اشاره کردند.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.