جستجو

انتقام سخت از آمریکا موجب تسلای خاطر خانواد‌ه‌های شهدای سانحه هوایی است

28 دی, 1398 - 17:22

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج ؛ سرکار خانم مجیده ملایی رییس کارگره زن و خانواده مجمع عالی بسیج استان قم ومادر یکی از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی گفت: چیزی که باعث تسلی‌خاطر بازماندگان این حادثه می‌شود انتقام سخت از شیطان بزرگ آمریکا است.


ایشان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه 27 دی ماه قم که در مصلای این شهر برگزار شد، با تاکید بر ضرورت پیگیری جدی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی از طرف مراجع قانونی اظهار کرد: مسوولان دیگر به جای پیگیری این حادثه، بی‌تدبیری‌ها و سوءمدیریت‌های چندین ساله خود در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی که موجب مشکلات زیادی برای مردم شده است را پیگیری کرده و خاطیان را معرفی و از مردم عذرخواهی کنند.

وی از سپاه و پاسداران اسلام و انقلاب خواست که همانند سابق با اقتدار و صلابت و شجاعت همیشگی جای شهید حاج قاسم را برای رهبری پر کنند و افزود: چیزی که باعث تسلی‌خاطر بازماندگان این حادثه می‌شود انتقام سخت از شیطان بزرگ آمریکا است.

مادر شهیده حسنی سعدی از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی بیان کرد: دولت آمریکای جنایت‌کار و دولت انگلیس خبیث و اسرائیل غاصب و عناصر وابسته به آنها بدانند که تا آخرین قطره خون گوش به فرمان رهبری با آنها مبارزه خواهیم کرد و اگر در این راه به شهادت برسیم این خون ماست که آنها را ذلیل خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.