جستجو

بیانیه گام دوم انقلاب در حقیقت یک تفکر و نگاه منصفانه جهت بهره‌مندی از ظرفیت‌های داخلی کشور، حضور توام با امید در میدان عمل، شناخت صحنه‌ها و حرکت در مسیر تشکیل تمدن بزرگ اسلامی است

23 آذر, 1398 - 14:26

داوود گودرزی در نشست تخصصی و کارگاه توجیهی گروه های ۷ گانه شهرستانها و مرکز استان گیلان با تاکید بر اینکه عدم پیروی افراد از فرامین رهبر جامعه دینی موجب بروز مشکلات می‌شود، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب ۱۰ سال است که بر مساله اقتصاد مقاومتی تاکید دارند اما عده‌ای همچنان راه خودشان را می‌روند.

وی با بیان اینکه نحوه مطالبه‌گری بسیار اهمیت دارد، افزود: برخی افراد تنها یک بار موضوع را مطرح می‌کنند در حالی که استمرار، هوشمندی، بهره‌گیری از ظرفیت‌ها، برگزاری نشست‌ها و بیانیه‌های پشت سر هم باید در مطالبه‌گری وجود داشته باشد.

گودرزی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال فلج کردن اقتصاد کشور است از این رو ما نیازمند اراده کامل جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور هستیم، افزود: در این راستا بیانیه گام دوم انقلاب در حقیقت یک تفکر و نگاه منصفانه جهت بهره‌مندی از ظرفیت‌های داخلی کشور، حضور توام با امید در میدان عمل، شناخت صحنه‌ها و حرکت در مسیر تشکیل تمدن بزرگ اسلامی است.

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی با تاکید بر روی کار آمدن دولتی جوان و حزب‌اللهی ادامه داد: امروز با ساماندهی نیروهای کارآمد، ارائه برنامه عملیاتی مناسب برای اداره کشور، گروه‌های تخصصی و مجامع بسیج می‌توانند این خلا را پر کنند.

 گودرزی با بیان اینکه دشمن به دنبال جدایی دین از سیاست است، بیان کرد: فلسفه حکومت در اسلام در واقع خدمتگزاری و ضمانت اجرای احکام است و ما برای حرکت در مسیر تمدن بزرگ اسلامی نیازمند برنامه‌های عملیاتی، طرح‌ریزی و آسیب‌شناسی هستیم و باید مشکلات را بشناسیم و در جهت رفع آن‌ها حرکت کنیم.

وی با اشاره به فرمان "آتش به اختیار" مقام معظم رهبری، گفت: عده‌ای برای مطالبه‌گری به دنبال بودجه یا شرایطی که یک سازمان یا دستگاه اجرایی برای آنان فراهم کند هستند در صورتی که با سستی و تنبلی نمی‌توان مشکلات را حل کرد بلکه باید تلاش کرد.

گودرزی با بیان اینکه امروز دانشگاهیان وظیفه توسعه مرزهای دانش را دارند و باید از توان و خلاقیت‌های علمی دانشگاهیان برای حل مشکلات کشور بهره برد عنوان کرد: ما امروز باید مسائل و مشکلات کف جامعه را شناسایی کرده و از زاویه حاکمیت آن‌ را حل کرده و از توان و خلاقیت دانشگاهیان نیز بهره ببریم.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.