جستجو

سردار سلیمانی در مجمع عالی بسیج استان اردبیل؛باكمك به دولت درعرصه‌های مختلف به دنبال پیشرفت كشور عزیزمان هستیم

3 آذر, 1398 - 16:50

سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مجمع عالی بسیج استان اردبیل گفتند: باكمك به دولت درعرصه‌های مختلف به دنبال پیشرفت كشور عزیزمان هستیم.

وی افزود: اردبیل به ظرفیت عمیق و اعتلا یافته مکتب عاشورا و مکتب امامت و  ولایت معروف است.

جهانگیر امامی، در مجمع بسیج استان اردبیل که با حضور سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، گفت: مجمع بسیج استان با ساماندهی فعالیت‌های خود در راستای توسعه استان گام برمی‌دارد. 

وی با بیان اینکه بسیج نماد اخلاص در خدمت رسانی به مردم است، افزود: در خود استان اردبیل ظرفیتهای استان شناسایی شده و موانع و مشکلات، آسیب شناسی شده است.

رئیس مجمع عالی بسیج استان تصریح کرد: با احصا مشکلات، تشکل منسجمی را شکل دادیم تا به صورت سیستمی فعالیت داشته باشیم و در ادامه نیازمندیها و ضرورتها را پالایش کردیم تا فعالیت مجمع به صورت علمی ادامه یابد.

امامی با بیان اینکه در مرحله سوم جلسات متعدد برگزار شده است و با ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و غیره تلاش بر این بوده تا از تمامی ظرفیتهای موجود به شکل بهینه استفاده کنیم.

وی افزود: با تشکیل بانک اطلاعاتی کمک ها به بخش دولتی به صورت مستمر انجام شده و خالصانه تلاش کردیم به برادران خود در راستای عمران و توسعه استان کمک برسانیم.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.