جستجو

رئیس سازمان بسیج در مجمع عالی بسیج استان آذربایجان غربی: راهکارهای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تبیین شود.

21 آبان, 1398 - 12:54

سردار غلامرضا سلیمانی در مجمع عالی بسیجیان در ارومیه اظهارداشت: برای حل مشکلات مردم در حوزه اقتصاد، اشتغال و محرومیت‌زدایی نیازمند تشکیل جبهه هستیم و هر حمایتی را هم از این جبهه انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: اگر نرخ بیکاری بالاست، باید راهکار ارائه شود و نسبت به تعدیل وضعیت اقدام شود. با توجه به محورهایی که مزیت‌های استان ایجاب می‌کند، پیگیر رفع نواقصات و مشکلات باشید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: هماهنگی‌هایی با دولت و مجلس انجام می‌شود که برخی پشتیبانی‌ها برای ارائه طرح‌های اثرگذار دریافت کنیم، باید در ارائه تسهیلات و تولید مشاغل به بحث عدالت توجه شود.

وی اشتغال‌زایی و رفع مشکلات موجود در این زمینه را ضروری دانست و اضافه کرد: راهکارهای بومی و پیشنهادات کارشناسان محلی در این خصوص باید مورد توجه قرار گیرد.

وی استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و تبصره ۳ محرومیت‌زدایی برای اشتغالزایی را مورد تاکید قرار داد و گفت: رقم‌های قابل توجهی در بخش اشتغال هزینه شده‌ که در صورت استفاده بهینه می‌توان خروجی ارزشمندی در این خصوص مشاهده کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه ایران اسلامی کشوری قدرتمند در همه زمینه هاست، اضافه کرد: حتی بر اساس مطالعات راهبردی اروپایی و آمریکایی، کشورمان در مولفه‌های مختلف از جمله سیاسی فوق‌العاده قدرتمند بوده و به تبلیغات منفی و مخرب در فضای مجازی نباید توجه شود.

وی با بیان اینکه به برکت استقرار نظام اسلامی، ایران یکی از ۶ قدرت برتر نظامی به شمار می‌رود، بیان کرد: این دستاوردها به برکت روحیه ولایت‌مداری مردم، رهنمودهای رهبری و در سایه خون شهدا به دست آمده و امنیت ایران به واسطه خرج کردن دلار به دست نیامده‌است.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.