جستجو

برگزاری جلسه سالانه مجمع عالی بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه

23 بهمن, 1398 - 19:04

به گزارش روابط عمومی مرکزماهر بسیج از کرمانشاه؛ جلسه سالانه مجمع عالی بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه به میزبانی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در محل سالن جلسات دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

دکتر فریبرز یوسفوند رئیس مجمع عالی بسیج اساتید استان هدف از برگزاری این جلسه را احصاء مسائل اساسی و اولویت دار و ارائه راه حل های تخصصی عنوان کرد و حضور در راهپیمایی 22 بهمن و یازدهمین دوره انتخابات جلس شورای اسلامی را یک وظیفه مهم و خطیر در برهه کنونی بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان مسئول نهاد رهبری در سپاه نبی اکرم به عنوان سخنران این جلسه ریشه تمام برکات و عزت و اقتدار ایران اسلامی را در سر کار بودن حکومت اسلامی دانست.

ایشان خاطر نشان کرد که: انقلاب اسلامی ایران ایام الله بسیاری داشته و رویدادهای ارزشمند 40ساله سپری شده از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه با سالهای گذشته بخصوص 50ساله حکومت پهلوی نیست.

وی سه رکن اصلی انقلاب را امام، امت و مکتب نام بردکه وجه تمایز اصلی این انقلاب با سایر انقلاب های رخداده در جهان است و گفت: امروز دشمنان ما درصدد تخریب ولی فقیه هستند و باید با شعور و دانش بالا و ایمان اسلامی خود این حرکت را در نطفه خفه کنیم.

حجت الاسلام جلیلیان به نقش امروز جوانان در هدایت انقلاب تاکید کرد و وظیفه بسیجیان و استادان دانشگاه را آشنا سازی جوانان با برکات و ارزش های انقلاب دانستکه وظیفه سنگینی بر دوش آنان است.

دبیر سالانه مجمع عالی بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه نیز به عنوان یکی دیگر از سخنرانان جلسه با بیان مطالبی از مقام معظم رهبری شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را نشانه زنده بودن انقلاب دانست که با حضور ملت همیشه در صحنه ایران در تشییع و خاکسپاری وی پشتوانه مردمی انقلاب را به رخ جهانیان کشیده شد.

نامدار یوسفوند در ادامه بر اهمیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و این که انتخابات نشان دهنده اقتدار ملت ایران است و مردم ایران با وجود گلایه ها برای حفظ آبرو و امنیت نظام حتما در انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی به این نکته نیز اشاره کرد که حضور مردم در انتخابات حل کننده مشکلات بین المللی کشور نیز خواهد بود چرا که یکی از موارد قضاوت ناظران بین المللی نسبت به کشور ما نگاه آنان به میزان پشتوانه مردمی آن خواهد بود و در کل با شرکت در انتخابات و رای دادن ما افکار جدیدی به تصمیم گیری های درست در کشور تزریق خواهد شد.

رئیس مرکز راهبردی بسیج سپاه نبی اکرم (ص) نیز توان علمی کشور ما را مثال زدنی برشمرد و این که استادان ما محل رجوع محسوب می شوند.

سرهنگ افشار محمدی تاکید کرد: آنچه آمریکا را امروز به هم ریخته توان علمی ما و رزمندگان ماست چرا که رزمندگان ما از کلاسهای دانشگاهی و درس استادان خود به خطوط مقدم مقابله با دشمنان اعزام می شودند و دانشگاه های ما مراکز اصلی علمی و مرجع هستند و این رمز موفقیت است.

در پایان این جلسه اعضاء با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ضمن عطر افشانی و نثار گل، با تمامی شهدای گلگون کفن انقلاب تجدید عهد و پیمان کردند.

مجمع بسیج

 

گزارش تصویری کامل

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.