جستجو

سردار سلیمانی در مجمع عالی بسیجی استان بوشهر: اجرای طرح‌های اقتصادی با تفکرات لیبرالیستی ‌نتیجه‌ای ندارد /‌‌ بسیج به حوزه رونق تولید ورود کرد

3 آذر, 1398 - 17:28

سردار غلامرضا سلیمانی در دهمین مجمع عمومی بسیج استان بوشهر با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی سرآمد تحولات در جهان، غرب آسیا به ویژه جهان اسلام است اظهار داشت: با بررسی وضعیت ایران در قبل و بعداز انقلاب در می‌یابیم که ایران در ابعاد گوناگون دارای استقلال، اقتدار، پیشرفت و توسعه است که غیر قابل قیاس با دوران رژیم ستم‌شاهی است.

وی، با بیان اینکه ایران اسلامی در ابعاد گوناگون با پشتیبانی ملت ایران از استحکامات قابل توجهی برخوردار شده افزود: ایران اسلامی با هدایت‌های مقام معظم رهبری و توانمندی ملت ایران وارد مرحله‌‌ای تازه در رسیدن به قلل پیشرفت و توسعه شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری بیان کرد: سند راهبردی توسعه و پیشرفت ایران اسلامی تحت عنوان بیانیه گام دوم از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شده که زمینه اعتلا و پیشرفت ایران اسلامی در ابعاد گوناگون را فراهم کرده است.

وی، مردم سالاری دینی را یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: مردم سالاری دینی با مردم سالاری در دیگر نقاط جهان متفاوت است چراکه مردم سالاری در جهان تنها به احزاب و گروه‌های خاص توجه دارد در حالی که مردم سالاری دینی در جهان بی‌نظیر است و بر اساس نظام عاشورایی و علوی است که برگزاری هر سال یک انتخابات از مولفه‌های آن است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تاکنون 40 انتخابات در 40 سال پیروزی پشت سرگذاشته‌ایم خاطر نشان کرد: در پایان امسال یک انتخابات با شکوه دیگری در عرصه  انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.
.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اقتدار و توانمندی ایران در برخورد با شناورهای متجاوز دشمنان بیان کرد: شناور آمریکایی پس از تجاوز به خط مرز دریایی ایران، سرنشینان آن دستگیر می‌شوند و کشتی انگلیسی به محض اینکه قوائد بین‌المللی را زیر پا می‌گذارد و از مسیر خروجی وارد تنگه هرمز و آب‌های خلیج فارس می‌شود دستگیر می‌شود یا ریگی از فضا به پایین کشیده  و محاکمه می‌شود گوشه‌ای از توانمندی ایران اسلامی است.

وی، با بیان اینکه برای پیشرفت ملت و نظام اسلامی ایران تمام مولفه‌ها در ابعاد گوناگون فراهم است افزود: از لحاظ فرهنگی قوی‌ترین، ملت فرهنگی دنیا هستیم چراکه در برابر تمام نابه‌سامانی‌هایی که دشمن علیه ایران ایجاد کرده‌اند، ملت ایران پیروز و موفق بوده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ریشه‌های مهم فرهنگی در کشور داریم گفت: جهاد همبستگی ملت در رسیدگی به حوادث و  کمک به مردم در ایران بی نظیر است که نشان از ریشه‌های فرهنگی است.

وی، با بیان اینکه مردم استان بوشهر در مقابل دشمن یک جبهه هستند افزود: ملت ایران همانند مردم بوشهر دارای یک جبهه معنوی، فرهنگی در برابر دشمن هستند.

سردار سلیمانی بیان کرد: ایران ضمن اینکه با 16 کشور همسایه است،دارای دو نقطه از 13 از نقاط راهبردی دنیا تنگه هرمز و جزایرسه گانه، تسلط بر خلیج فارس و دریای عمان، تنوع آب و هوایی و دیگر توانمندها  است.

وی، مشکلات اقتصادی را برشمرد و گفت: بیکاری، عدم رونق تولید و رکود از مشکلات اقتصادی است که این مشکلات پس از دوران دفاع مقدس  و ارائه مدل و الگوی توسعه بانک جهانی در کشور ایجاد شد که سبب ایجاد عوارضی در اقتصاد شد.

سردار سلیمانی، با اشاره به تولید برق روستایی در راستای محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی خاطر نشان کرد: در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی طرح تولیدی برق خورشیدی از طریق نیروگاه‌های کوچک خانگی با ظرفیت 4000 مگاوات در روستاها توسط بسیج اجراء می‌شود.

وی، افزود: اعتبار این طرح‌ها پیش‌بینی شده که به صورت وام‌های کم بهره یک درصدی با هماهنگی وزارت نیرو اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه هر وقت  مسیر  اجرای طرح‌ها از غرب جدا شد به موفقیت دست یافته‌ایم افزود: هر‌گاه با تفکر غربی  و لیبرالیستی برنامه‌ها اجرایی شده نه تنها خسارت برای ملت ایجاد شده بلکه این افراد در آن مسیر از بین می‌روند و هیچ دستاوردی نداشته است.

مجمع عالی بسیج بوشهر

 

مجمع عالی بسیج بوشهر

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.