جستجو

انقلاب اسلامی ایران بهترین بستر برای رشد و تعالی انسان‌ها

25 خرداد, 1399 - 14:31
3

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج ؛ سرهنگ علی اصغر فارسی ، مسئول مرکز ماهر ناحیه ملایر با بیان اینکه امام خمینی(ره) با تحقق انقلاب اسلامی در ایران یکی از بزرگ‌ترین تحولات دنیا را رقم زدند، اظهار داشت: آنچه که عظمت این انقلاب را بیشتر نمایان می‌کند این است که حکومت وابسته شاهنشاهی از پشتیبانی ابرقدرت‌های دنیا برخوردار بود و امام(ره) با تربیت انسان‌ها از نیمه خرداد ۱۳۴۲ پوشالی بودن ابرقدرت‌های دنیا را در برابر اراده خداوند در امداد از مردم انقلابی ایران به رخ جهانیان کشید.

وی با بیان اینکه مهمترین هدف امام(ره) در تحقق انقلاب زمینه‌سازی برای ظهور بود، افزود: انقلاب اسلامی ایران بهترین بستر برای رشد و تعالی انسان‌ها است و این امر از مهمترین عوامل ظهور است و مقام معظم رهبری به عنوان خلف صالح همین هدف پرقدرت را دنبال می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر عنوان کرد: بهترین عملکرد مسئولین زمانی محقق می‌شود که تفکر و عملکرد آنها در راستای این هدف و پرورش انسان‌های انقلابی برای تحقق ظهور باشد.

وی گفت: بعد از امام راحل، زمان‌هایی که مسئولین انقلابی و جهادی در رأس امور قرار گرفته‌اند تحقق این هدف با شدت و سرعت بیشتری دنبال شده است اما زمانی که افرادی با ‌تمایلات لیبرالیستی و متمایل به غرب در مستندهای قدرت قرار گرفته‌اید زمینه‌سازی ظهور با چالش‌هایی مواجه شده است هرچند با تدابیر امام راحل در ایجاد زیرساخت‌های مستحکم نظام این حرکت مقدس هیچ زمانی متوقف نشده است.

فارسی گفت : امید است با تأسی به فرامین امام راحل و تبعیت از امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) در فرج امام زمان(عج) تسریع ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.