جستجو

راه اندازی کمپین استحکام دوستی بین ملتهای ایران و ونزوئلا

13 خرداد, 1399 - 11:34
17
رییس گروه تحقیقات و فناوری مجمع بسیج استان همدان ، کمپین استحکام دوستی بین ملتهای ایران و ونزوئلا را راه اندازی کرده است. 
ایران و ونزوئلا

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج ؛ دکتر امیرحسین رهبر ، رییس گروه تحقیقات و فناوری مجمع بسیج استان همدان ، کمپین استحکام دوستی بین ملتهای ایران و ونزوئلا را راه اندازی کرده است. 

جزییات فعالیت این کمپین به شرح زیر است:

 رهبر انقلاب به همبستگی با تشکل‌های دانشجویی سایر کشورهای حوزه مقاومت تأکید داشته‌اند. ونزوئلا نیز از کشورها همسو با کشور ایران است که دشمن مشترکی با یکدیگر دارند. ارسال نفتکش‌های ایران، زمینه‌ای برای ابراز ارادت مردم و جوانان ونزوئلا با مردم ایران شده است و شایسته است این احساسات با پاسخ مناسبی از جانب ما همراه شود. این محبت‌ورزی دوسویه موجب عصبانیت استکبار جهانی خواهد شد.


پیشنهاد من این است که از جانب اساتید دانشگاه و تشکل‌های مختلف دانشجویی پیام‌های مکتوب و چند‌رسانه‌ای به زبان اسپانیایی آماده شده و به سفارت ونزوئلا ارسال شود و همزمان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ونزوئلا منتشر گردد.

ضمناً می‌توان پیامهای کوتاهی با مضمون ابراز مودت با مردم ونزوئلا در اختیار فعالین بسیجی فضای مجازی قرار گیرد تا هر کدام پیام‌هایشان را در مقابل دوربین موبایل بخوانند و در مسیرهایی که مشخص می‌شود در معرض دید مردم ونزوئلا قرار دهند.

 لطفا در فارس من به این ایده رای مثبت بدهید و برای سایر دوستان هم ارسال نمایید تا زمینه ی پیگیری جدی این ایده توسط دستگاه های ذیربط فراهم شود.  

دسترسی از طریق:

https://www.farsnews.ir/my/c/25890

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.