جستجو

تشکیل یک هزار و 700 گروه تخصصی جهت شناسایی و حل مسائل کشور

31 اردیبهشت, 1399 - 12:43
7
ایجاد یک ظرفیت نخبگی توسط مرکز ماهر تحت عنوان مجامع بسیج درجهت شناسایی مسائل و مشکلات در سطح ملی و استانی که مرکز ماهر این ظرفیت را افزایش داده است
داود گودرزی

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج ؛ داوود گودرزی مسئول مرکز اندیشه و همفکری راهبردی بسیج (ماهر) در گفت و گو با خبرگزاری بسیج درباره فعالیت های این مرکز اظهار کرد: ماهر، مرکزی برای تحقیق، سیاست پژوهی، ارائه راهکار و مطالبه گری برای اجرای راهکار ها نسبت به مسائل و مشکلات کشور و جامعه است.

او با بیان اینکه روش تحقیق و سیاست پژوهی ماهر به صورت تشکیل اندیشکده و گروه های تخصصی در تهران و سایر استانهای کشور است گفت: یک ظرفیت نخبگی چند سالی است که تحت عنوان مجامع بسیج شکل گرفته است و مسائل و مشکلات را در سطح ملی و استانی شناسایی می کنند و بحمدالله مرکز ماهر این ظرفیت را افزایش داده است.

مدیر مرکز ماهر تاکید کرد: ما در مرکز ماهر گروه های هفت گانه را در استان ها به صورت جدی فعال کرده ایم، تا به شکل بهتری مشکلات را شناسایی و راهکار های صحیح ارائه دهیم و در نهایت هم با استفاده از ظرفیت رسانه ای و ظرفیت دانشجویی راهکار های خود را برای اجرا توسط مسئولین مطالبه خواهیم کرد.

گودرزی افزود: چیزی در حدود 1700 گروه تخصصی در مرکز ماهر در کل کشور فعال شده اند که این گروه ها تا کنون 1074 مسئله ملی را شناسایی کرده اند و اکنون هم در حال شناسایی راه حل های مناسب هستیم.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.