جستجو

بررسی مسائل و مشکلات بازار مسکن

31 اردیبهشت, 1399 - 11:50
15
برنامه "بی قاب، بی نقاب" کاری از رادیو گفت و گوست که به شفاف سازی چالش‌ های موجود در حوزه‌های گوناگون با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد.
رادیو گفت و گو

برنامه "بی قاب، بی نقاب" با همکاری مرکز اندیشه و همفکری راهبردی بسیج ( ماهر )  با رویکرد شفاف سازی؛ مباحث سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روز جامعه را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد. با توجه به اینکه شفافیت در حوزه های مختلف یکی از مباحث و مطالبات اصلی مردم است، در این برنامه سوالات و مطالبات مردمی در عین بی طرفی، توازن و انصاف به صورت شفاف بیان و پاسخی درخور و شایسته برای مردم از مسئولان دریافت می شود.

در راستای سلسله برنامه های «بی قاب، بی نقاب» اینبار با حضور حسین عبداللهی(پژوهشگر اقتصاد در حوزه اقتصاد مسکن) و صدیف بدری(عضو کمیسیون عمران مجلس دهم و منتخب مردم در مجلس یازدهم) به سراغ واکاوی مسائل و مشکلات بازار مسکن رفته است.

برنامه "بی قاب، بی نقاب" روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو گفت و گو تقدیم مخاطبان فهیم این شبکه رادیویی می شود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.