جستجو

طرح فاصله گذاری هوشمند و ضرورت صیانت از حقوق عامه

25 فروردین, 1399 - 19:37
10
ویروس کرونا

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج؛ دکتر پورمحمود دبیر میز حقوق عامه مرکز ماهر بسیج در یادداشتی بیان کرد :
درحالیکه بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ طرح فاصله گذاری هوشمند در سراسر کشور به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا آغاز گردیده اما همچنان با تلاش کادر بهداشتی و درمانی کشور مبارزه جدی با این بیماری در جریان است.
بدیهی است آغاز طرح فاصله گذاری هوشمند نافی مسئولیت های کلان دولت و دستگاه های اجرایی و عمومی به منظور صیانت از حقوق عامه مردم بخصوص اقشار آسیب پذیر و در معرض خطر و همچنین رعایت همه نکات و ضوابط بهداشتی و درمانی توسط همه مردم و تلاش برای حضور کمتر و یا حداقلی در اماکن عمومی که می تواند باعث شیوع و گسترش فراگیری ویروس کرونا گردد، نمی باشد.
 لذا لازم است همچنان عامه مردم ضمن رعایت همه نکات بهداشتی و مراقبت از خویش به توصیه ها و و دستورالعملهای بهداشتی و درمانی به نحو شایسته و با کمال دقت عمل نمایند تا ضمن مراقبت از خویش، خانواده و جامعه گامی در جهت صیانت و اِحیاء حقوق عامه آحاد مردم در سطح ملی برداشته شود.
 " به امید بهروزی و سلامتی همه مردم ایران زمین"

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.