جستجو

اجلاس عمومی مجمع عالی بسیج شهرستان آبادان

25 بهمن, 1398 - 11:23
10

حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور یکشنبه 20 بهمن 98 در نشست مجمع عالی بسیج شهرستان آبادان اظهارداشت:این عناصر با استفاده از فضای مجازی میدان مطالبه‌گری را از مسیر خود منحرف و خواسته‌های به حق مردم را نادیده می‌گیرند.

 وی با اشاره به نقش بسیج در اعتلا و پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: بسیجیان باید با ابزار مناسب در صف اول میدان مطالبه‌گری به حق باشند.

 امام جمعه آبادان مطالبه‌گری صحیح را تنها راه اصلاح امور در کشور دانست و گفت:برخی عناصر و گروه‌ها با انحراف مطالبه‌گری به حق مردم قصد دارند بین مردم و نظام فاصله ایجاد کنند.

 حجت الاسلام ابراهیمی پور نیاز فعلی کشور را انتخاب نمایندگان قوی، مومن و انقلابی برای مجلس شورای اسلامی دانست وگفت:بسیجیان ضمن شناسایی افراد مومن و متعهد آنها را به مردم معرفی کنند.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان نیز در این نشست از تشکیل سه کارگروه مدیریت و حکمرانی، فرهنگی و اجتماعی و رسانه و فضای مجاز خبر داد وگفت: بسیجیان با تشکیل هیات‌های اندیشه ورز باید در بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای صحیح نقش بسزایی داشته باشند.

 شاپور احمدی با اشاره به رشد علمی کشور در سرفصل‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و نظامی افزود: مجمع عالی بسیج به عنوان یک مجلس محلی ضمن شناسایی نقاط ضعف و قوت راهکارهای مناسبی برا برون رفت از مشکلات ارانه می‌دهد.

 در این نشست مسوولان کارگروه‌های مجمع عالی بسیج شهرستان آبادان عملکرد خود را بیان کردند.