جستجو

شهادتی به بلندای دماوند

10 آذر, 1399 - 14:59
شهید فخری زاده

 

عملی خصمانه ، کورکورانه و  متضاد حقوق انسانی از سوی دشمنانی که توان دیدن دانشمندی برجسته در عرصه علم و فناوری هسته ای ، نخبه ای که عمر و جوانی خود را صرف کسب علم و خدمت به کشور خود و مردمانش نموده است را ندارند ،{الحاسِدُ مُغتاظٌ علی مَن لاذَنبَ لَه!  آدم حسود بر کسی غیظ و غضب دارد که گناهی نکرده است! (بحار، ج ٧٧، ص ١٦٥) } پیامی جز ناتوانی دشمنان عبری-عربی که روی زانوهای سست شده خود نشسته اند را ندارد. اما این نقشه های شوم و فتنه های آنها بر ملتی که اهل شهادت است اثری ندارد .«وَ الَّذینَ قُتِلُوا فی‌ سَبیلِ اللَّهِ فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ، سَیَهْدیهِمْ وَ یُصْلِحُ بالَهُمْ، وَ یُدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ.»( باید کسانی از شما در راه اسلام، هزینه‌ی مقاومت را بدهید و در این راه کشته بشوید، نه تنها این هزینه دادنها شما را به شکست نزدیک‌تر نمی‌کند؛ بلکه همین هزینه‌ها باعث پیروزی شما می‌شود. نتیجه این شهادت‌ها از بین نمی‌رود.).دشمنان باید این را خوب بدانند تسلیم و سازش در ملت امام حسین (ع) هیچ جایی ندارد و نمی توانند حتی برای لحظه ای اقتدار ، امنیت و استقلال جمهوری اسلامی ایران را متزلزل نمایند.همه می دانند که ذات حیوان وحشی این چنین است که حمله می کند ، فرار کنی به دنبالت می آید و اگر در جلوی او بایستی(تلافی کنی) از تو فرار میکند .

با ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای نه تنها عقب نخواهیم نشست بلکه عزممان راسخ تر ، قدم هایمان محکم تر می گردد تا رسیدن به هدفی مقدس آن هم پیروزی حق بر باطلی که نفس های آخر خود را میکشد.ایران اسلامی اقتداری روزافزون زیر سایه آقا امام زمان (عج) ، رهبری فرزانه و به برکت خون شهیدانی همچون شهید محسن فخری زاده در مسیر پیشرفت و شکست دشمنان دیرینه خود رژیم صهیونیستی و امریکا بدست آورده است .

الَّذینَ کَفَرُوا وَ صَدُّوا عَنْ سَبیلِ اللَّهِ أَضَلَّ أَعْمالَهُمْ.» (خداوند برنامه‌ها و اهداف دشمنان کافر را و کسانی که در مسیر خدا سنگ‌اندازی می‌کنند، بی‌اثر می‌سازد و آنها را با شکست مواجه میکند.)

ایستاده ایم همچون دماوند.

امیررضا حقیر

کارشناس کمیسیون امنیت ملی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.