جستجو

بیانیه مجمع عالی بسیج در پی شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده

10 آذر, 1399 - 11:42
54
ماهر

 

بسم رب الشهداء و الصديقين

{وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ}

کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند مرده مپندار، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان به ایشان روزی می‌دهند.

 ( سوره آل عمران آیه ۱۶۹)

شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمانهای بلند و الهی، به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزشهای معنوی دست یافتند.

 مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

دشمنان عزت و بیداری این ملت بدانند با به شهادت رساندن فرزندان امام(ره) هرگز نمی توانند سد راه ترقی و پیشرفت ملت ما شوند, خون شهیدان عزم و تلاش ما را مضاعف خواهد کرد و بدانند که درس آموختگان مکتب امام(ره) گوش به فرمان ولی امر خود مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قله های علم و دانش را با توکل به خدای متعال فتح خواهند کرد و برای به دست آوردن حق مشروع خود هرگز در مقابل ستمگران گردنکش کرنش ننموده و نخواهند نمود.

دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی با توجه به تجربیات بسیار در شهادت نخبگانی همچون مطهری ها، رجایی ها، باهنرها، چمران ها و سلیمانی ها و امروز فخری زاده ها  هنوز درک نکرده اند که ملت غیور ایران اسلامی در نهضتی درس خوانده و زندگی می کند که از عاشورا سرچشمه گرفته و افتخارش شهادت در راه حق است. شهدا در این راه به«عند ربهم یرزقون» نائل می شوند و خون های پاکشان منشأ هدایت و پیشرفت این کشور و آبیاری درخت انقلاب می شود.

مجمع عالی بسیج کشور با عرض تسلیت و تبریک شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده به محضر حضرت ولی عصر‌(عج) ، مقام معظم رهبری آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)  و خانواده معظم وی و تاکید بر اینکه علم و دانش حقیقتی ترور نشدنی است، ادامه خط ترور علیه متفکران و دانشمندان هسته ای ایران از سوی مراکز جاسوسی و تروریست پرور غربی صهیونیستی، هیچ گونه خللی در "دفاع مقدس هسته ای" ملت ایران و تداوم راه افتخار آمیز وارد نکرده و دشمنان انقلاب و نظام اسلامی بدانند پروژه شکست خورده تحریم، تهدید و ترور هرگز قادر نخواهد بود هدف و مسیر بالندگی و درخشندگی ایرانیان مقتدر و با اراده را منحرف و یا کند سازد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.