جستجو

اقدام جدی دستگاه قضایی استان؛ شفاف سازی، نظارت درون سازمانی و برون سازمانی، مقابله و برخورد با متخلفان در حوزه فرار از مالیات

29 بهمن, 1398 - 12:14
7
کشف فساد در حوزه پتروشیمی، ورود جدی دستگاه قضائی استان به مسئله واگذاری کشت صنعت مغان و پیشگیری و مقابله با ده‌ها پرونده فساد اقتصادی از شاخص‌ترین اقدامات دستگاه قضائی استان در ماه‌های اخیر است.
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی

به گزارش روابط عمومی مرکز ماهر بسیج؛ رئیس کل دادگستری استان اردبیل دوشنبه 28 بهمن در نشست هم اندیشی قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی کشورگفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که مردم در انجام وظایف خود به نحو مطلوب پای کار بوده و این مسئله احساس مسئولیت و وظایف مسئولان را در انجام خدمت صادقانه به مردم بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند.

ناصر عتباتی ادامه داد: مسلماً یکی از مؤلفه‌های خدمتگزاری به مردم و ایجاد رضایتمندی در آنان برقراری عدالت اقتصادی و مبارزه با فساد در ابعاد مختلف به ویژه مفاسد اقتصادی است که در این خصوص و در راستای اجرای سیاست‌های کلان قوه قضائیه در امر مبارزه با فساد، دستگاه قضایی استان با جدیدت به این مسئله ورود پیدا نموده و موفق شده است اقدامات مطلوبی در ابعاد استانی و ملی انجام دهد.

وی افزود: کشف فساد در حوزه پتروشیمی، ورود جدی دستگاه قضائی استان به مسئله واگذاری کشت صنعت مغان و پیشگیری و مقابله با ده‌ها پرونده فساد اقتصادی از شاخص‌ترین اقدامات دستگاه قضائی استان در ماه‌های اخیر است.

به گفته وی شفاف سازی، نظارت درون سازمانی و برون سازمانی، مقابله و برخورد با متخلفان در حوزه فرار از مالیات که با استفاده از خلاء های قانونی در صدد سود جویی هستند از جمله تأکیدات رئیس کل دادگستری استان در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل در ادامه با اشاره به لزوم همکاری مردم در امر مبارزه با مفاسد، گفت: دستگاه قضایی استان از طرق مختلف آماده دریافت گزارشات مردمی است و سامانه سجام نیز در این خصوص در قوه قضائیه راه اندازی شده و آماده دریافت گزارشات مردمی است.

گودرزی دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور نیز در این نشست با قدردانی از اقدامات دستگاه قضایی استان اردبیل در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی بر لزوم اتخاذ راهکارهای مناسب مسئولان دستگاه‌ها و نهادها برای مقابله با فساد با استفاده از روش‌ها و تکنولوژی‌های نوین تأکید کرد.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.